Naše zkušemosti ve Váš prospěch

ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM METRA
EZS-DORUČOVACÍ SYSTÉM
ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM METRA
EZS-RFID SYSTEM
ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM METRA
EZS - NET SYSTÉM
ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM METRA
EZS - SMS SYSTÉM
ON-LINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM METRA
EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM

ON-LINE ZAMYKACÍ SYSTÉM ŠATNÍCH SKŘÍNĚK

On-line elektronický uzamykací systém pro šatní skříně (EZS) nabízí celou řadu realizací (pro kanceláře, univerzity, provozy aqvaparků, fit center, wellness a balneo provozů, poštovní a doručovací služby). EZS lze snadno upravit dle přání a požadavků zákazníka.  On-line elektronický zamykací systém lze instalovat do nových nebo již stávajících skříní (dodatečně dovybavit).  Je možné použít různé standardy  RFID médií: LF, ISO 15693, ISO 14443A a ISO 14443B. Navíc lze jako klíč skříňky používat i čárový kód, QR kód , PIN kód, otisk prstu nebo mobilní aplikaci. Tyto média mohou být použity jako sekundární média k čipové RFID kartě, která poskytuje dodatečnou úroveň bezpečnosti přístupu ke skříňce.  EZS je k dispozici s různými uživatelskými rozhraními. Jako řešení centrálního zamykání –  vestavěné RFID čtečky s čtyřmístným LED displejem, RFID terminálem s dotykovým displejem a s graficky přizpůsobeným softwarem nebo jako individuální řešení zamykání – uživatelsky přívětivé mobilní aplikace k vestavěné RFID čtečce u každých dveří šatní skříňky.

PRODUKTOVÁ ŘADA - ONLINE ELEKTRONICKÝ ZAMYKACÍ SYSTÉM ŠATNÍCH ZÁMKŮ METRA(EZS)

EZS - NET SYSTÉM

Online EZS NET je elektronický zamykací systém pro skříně, kde je jako klíč použito RFID médium (Radio Frequency Identification). Systém lze použít v: SKI RESORTU / ŠKOLÁCH / ZÁVODECH / HOTELECH / POŠTOVNÍCH BOXECH.
NET SYSTÉM

EZS - RFID SYSTÉM

Elektronický zamykací systém RFID je založen na myšlence využít existujícího řízení přístupu k médiím a členských karet pro uzamykání skříněk. Tím se snižují náklady na integraci elektronického uzamykacího systému a náklady na kontrolu ovládání skříněk.
EZS - RFID SYSTÉM

EZS - DORUČOVACÍ SYSTÉM

Systém EZS DORUČOVACÍ SYSTÉM DODÁVEK je elektronický zamykací systém, kde se používají skříňky pro distribuci balíčků. Balíčky jsou dodávány do skříněk, kde RFID média (rádio-frekvenční identifikace) nebo PIN kód se používají jako klíč k odemknutí skříňky.
EZS - DORUČOVACÍ SYSTÉM

EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM

EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM je automatizovaný systém pro přiřazování skříněk, kde se používajé jako klíčová média – RFID méda, PIN kód, čárový kód nebo otisk prstu (volitelné). RFID média jsou obvykle ve formě karet a náramků nebo mohou být také ve formě různých přívěsků, hodinek atd.
EZS - SYSTÉM PŘIŘAZOVÁNÍ DOTYKEM

EZS - SMS SYSTÉM

Mobilní aplikace MyMetraKey se používá jako klíče ke skříňce na pracovišti. MyMetraKey umožňuje interakci skříňky (odemykání, otevírání, rezervace skříněk) ještě jednodušším způsobem a to tím, že dovoluje uživatelům vzdáleně řídit skřínky odkudkoliv na světě.
EZS - SMS SYSTÉM

Pokud hledáte konkrétní přístupové řešení nebo potřebujete poradit ohledně našeho dveřního produktu, kontaktujte nás emailem na andres@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 773 833 388.

Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.