Naše zkušemosti ve Váš prospěch

Rozšířili jsme také naší nabídku šatních elektronických zámků o ON-LINE řešení METRA.

Elektronický zamykací systém METRA-SMS-SYSTEM
Elektronický zamykací systém METRA-SMS-SYSTEM

Nabízíme značkové produkty elektronických šatních zámků ACS-HU CABINET. Rozšířili jsme také naší produktovou nabídku elektronických zámků pro šatní skříňky o ON-LINE řešení METRA.

Určeno pro …

On-line elektronický uzamykací systém pro šatní skříně (EZS) nabízí celou řadu realizací (pro kanceláře, univerzity, provozy aqvaparků, fit center, wellness a balneo provozů, poštovní a doručovací služby). EZS lze snadno upravit dle přání a požadavků zákazníka.  On-line elektronický zamykací systém lze instalovat do nových nebo již stávajících skříní (dodatečně dovybavit).

Ovládání pomocí různými typy médií

Je možné použít různé standardy  RFID médií: LF, ISO 15693, ISO 14443A a ISO 14443B. Navíc lze jako klíč skříňky používat i čárový kód, QR kód , PIN kód, otisk prstu nebo mobilní aplikaci. Tyto média mohou být použity jako sekundární média k čipové RFID kartě, která poskytuje dodatečnou úroveň bezpečnosti přístupu ke skříňce.

Uživatelské rozhraní

EZS je k dispozici s různými uživatelskými rozhraními. Jako řešení centrálního zamykání –  vestavěné RFID čtečky s čtyřmístným LED displejem, RFID terminálem s dotykovým displejem a s graficky přizpůsobeným softwarem nebo jako individuální řešení zamykání – uživatelsky přívětivé mobilní aplikace k vestavěné RFID čtečce u každých dveří šatní skříňky.

Související články

ACS PT MOBILE

Šatní zámky

RFID bezkontaktní systémy

Jsme specialisté na přístupové systémy. V našem portfoliu naleznete off-line šatní zámky značky HUNE nebo online elektronický bezpečnostní zamykací systém METRA.

ACS Solution s.r.o

Nejžádanější
Aktuality

Nejprodávanější

Objevte nás