Naše zkušemosti ve Váš prospěch

Bezkontaktní přístupové systémy

 

Hodnota toho, že jsme schopni vzdáleně zabezpečit, odemknout a otevřít dveře, neustále roste, ale existuje několik důležitých inflexních bodů, kde se význam a hodnota zvýšila. Po desetiletí bylo vyžadováno dálkové řízení přístupu a vstupu v různých prostředích, od vlády, bezpečnostních a průmyslových zařízení, kde je třeba přístup bezpečně chránit a povolovat. Jak se však technologie vyvíjely, vyvíjela se i dostupnost těchto technologií.

Díky pokroku v oblasti konektivity, výdrže baterie a zabezpečení, které internet věcí podnítil, si bezdotykové chytré zámky  nalézají cestu jak do tradičních rolí vzdáleného zabezpečení, tak do výhodnějších rolí, jako jsou hotelové pokoje, vstup do kanceláře a umožnění přístupu hostů, pracovníků nebo pečovatelského personálu do domácnosti.

 

Pohodlí + Zabezpečení

Odvolatelné klíče

Poskytnutí fyzických klíčů lidem otevírá riziko ztráty, duplikace nebo neoprávněného sdílení. Ať už se jedná o uklízecí služby, návštěvníky nebo zaměstnance kanceláře, s inteligentními zámky můžete zrušit oprávnění a dokonce nastavit časový limit platnosti klíče.

Biometrická Integrace

Použití smartphonu k odemknutí dveří znamená, že můžete využít biometrické funkce telefonu, jako jsou snímače otisků prstů nebo rozpoznávání obličeje, což znamená větší zabezpečení, že i když se telefon dostane do nesprávných rukou, nelze jej použít k otevření dveří.

Upozornění a alarmy

Každou položku lze protokolovat. Výstrahy nebo alarmy lze nakonfigurovat tak, aby okamžitě upozornily vlastníka nebo správce nemovitosti na vstup/výstup.

Rozšíření senzoru

Ve spolupráci s dalšími senzory mohou inteligentní zámky poskytovat bezpečnostní výhody, které by jinak bylo mnohem nákladnější dosáhnout. Pokud například používáte jednoduchou CCTV nebo IP kameru nebo sofistikovanější video zvonek, můžete také vidět, kdo se pokoušel o přístup k nemovitosti, zaznamenal ji nebo ji použil k informování vašeho rozhodnutí odemknout dveře nebo ne – efektivně se stal vaším osobním „vyhazovačem“ 24×7.

Chcete-li se zjistit více a hledáte konkrétní produkt, kontaktujte nás na adrese andres@acssolution.cz nebo telefonicky naše obchodní oddělení na +420 773 833 388. Součástí naší nabídky jsou odborné služby na profesionální úrovni a to počínaje konsultací, zaměřením a montáží našich produktů až po dodávky komplexních řešení na míru. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme odpovídající cenovou nabídku.

Související články

ACS PT MOBILE

Šatní zámky

RFID bezkontaktní systémy

Jsme specialisté na přístupové systémy. V našem portfoliu naleznete off-line šatní zámky značky HUNE nebo online elektronický bezpečnostní zamykací systém METRA.

ACS Solution s.r.o

Nejžádanější
Aktuality

Nejprodávanější

Objevte nás